Bilirubinometr

Co to jest?

Posiadamy Bilirubinometr pozwalający w prosty i skuteczny sposób na wykonanie badania poziomu bilirubiny noworodka w domu zmniejszając stres dziecka bez konieczności pobierania krwi.

Firma Drager od ponad stu lat zmienia obszar intensywnej opieki medycznej, tworząc przełomowe technologie. Rozwiązania firmy wspierają najnowsze trendy w opiece medycznej, a nawet je wyprzedzają, tworząc nowe drogi rozwoju. Nieinwazyjny miernik żółtaczki JM-103 – bilirubinometr – jest dobrym tego przykładem.

Wrażliwość na potrzeby pacjenta ma szczególne znaczenie dla profesjonalistów zajmujących się leczeniem noworodków. Zgodnie z tym mottem wykonany jest nieinwazyjny miernik poziomu bilirubiny JM-103, który łącząc w sobie specjalistyczne innowacje projektowe, odpowiada na wyzwania stawiane przez współczesną opiekę lekarską.

Bilirubinometr pozwala w prosty i skuteczny sposób na wykonanie badania przesiewowego w domu zmniejszając stres pacjentów.

Pomiar przezskórnej bilirubiny (TcB) stanowi delikatną, bezbolesną alternatywę dla tradycyjnego badania przesiewowego żółtaczki. W metodzie tej nie pobiera się krwi, co eliminuje stres u małych pacjentów i ich rodziców . Użycie bilirubinometru skraca do minimum czas oczekiwania na rezultat badania, który dostępny jest natychmiast.

Stosując miernik JM-103 możesz być pewny, że otrzymujesz wiarygodne informacje dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz. W odróżnieniu od tradycyjnej metody pobrania krwi do badania przesiewowego, wyniki otrzymujesz w kilka sekund, a nie godzin, co w znaczący sposób przyśpiesza podejmowanie właściwych decyzji, mających na celu ukierunkowanie dalszego leczenia pacjentów z żółtaczką.

Dzięki ścisłej współpracy z personelem medycznym, producent oferuje specjalnie zaprojektowane urządzenie, które skutecznie stawia czoła wyzwaniom związanym z wykryciem żółtaczki. Wypełnienie tego zadania w możliwie najkrótszym okresie daje więcej czasu na opiekę nad noworodkiem. Ergonomiczny kształt i małe rozmiary miernika ułatwiają jego stosowanie, podczas gdy długa żywotność akumulatora pozwala na wykonanie większej liczby badań pomiędzy ładowaniami.

Pomiar przezskórnej bilirubiny (TcB) jest skuteczny i wymaga zaledwie kilku prostych czynności, oszczędzając czas oraz zmniejszając stres.

Zalety

Pomiar bilirubiny noworodka

Bez konieczności pobierania krwi

Wynik badania w kilka sekund

Pomiar w domu pacjenta